Що можуть розказати про вас соцмережі?

Сьогодні майже кожна людина має профіль в соцмережі (і не одній). Не тільки люди, а й фірми ведуть групи та спільноти в СМ. Тобто, з розважального характеру соціальні мережі впевнено перейшли у бізнес.

І сучасні роботодавці, розглядаючи кандидата на вакантну посаду, окрім читання анкети і проведення співбесіди, цікавляться профілем  в соцмережі. Для чого? Все просто – щоб знати, що за людина буде працювати в команді. Адже на співбесіді та при заповненні анкети всі такі «білі і пухнасті», а ось контент сторінки зможе показати, що насправді цікавить людину та її цінності. І не лише роботодавці. але й партнери, перед початком співпраці частіше воліють зазирнути на сторінку людини. Клієнтам також цікаво знати, хто їх обслуговує. Особливо у сфері послуг.  

Саме тому важливим є грамотно наповнювати профіль в соцмережі, адже він може зіграти вирішальну роль у майбутньому. Якщо, наприклад, ви кілька років тому були палким прихильником і активістом кількох проектів, які з тріском закрились, то яка ймовірність того, що вам повірять сьогодні та підтримають у розвитку нового? Такі дані варто видаляти. Так само слід розпрощатись із невдалими фото та постами. Ми би радили уважно  продивитись свій профіль з чужої сторінки. Такий погляд зі сторони зможе показати реальну картину, якими вас бачать інші.

Звичайно, робити «фейковий» профіль та показувати себе з найкращого боку - не вихід. Краще просто бути собою, але завжди думати, що саме варто подавати до уваги широкого кола людей і чи не буде ця інформація згодом «незручною»?

 

Теги до статті : Людмила Лукіян, соцмережі